AI Agent

MiniMax Agent

MiniMax Agent er en AI-arbeidsassistent for oppgaver, dokumenter, bilder, regneark og automasjon med flere agenter.

MiniMax Agent logo

MiniMax Agent

Besøk nettsiden

Hva er MiniMax Agent?

MiniMax Agent er en AI-assistentplattform som er utviklet for å hjelpe med daglig arbeid gjennom agentbasert automasjon, dokumenthåndtering, bildegenerering, regnearkoppgaver og samarbeidsbaserte arbeidsflyter. Den inkluderer skrivebordstilgang, minnefunksjoner, ferdigheter som utvikler seg, og støtte for modeller og verktøy som er laget for å øke produktiviteten.

MiniMax Agent vs Lignende Verktøy

PrismodellBetaltGratis, FreemiumGratisGratis
Gratis kreditter
Viktige funksjoner
  • AI-agentbasert oppgaveassistanse
  • Vedvarende minne for brukervaner og kontekst
  • Ferdigheter som utvikler seg og blir bedre med bruk
  • Multi-agent arbeidsflyt med verifisering og selvhelbredelse
  • 50+ AI-modeller automatisk rutes per agent
  • 1000+ OAuth2 app-integrasjoner
  • Syv knekkes bokser som dekker OWASP Agentisk Topp-10 sårbarheter
  • Tre guidede simuleringer for kaskadesvikt, menneske-agent tillit og useriøse agenter
  • Nettverksisolerte Docker-containere for sikker utførelse
  • Kode-til-kjøretid-resonnement på tvers av sky, Git og Kubernetes
  • Handlingsport håndhever skrivebeskyttet policy på hvert API-kall
  • Sandkassekjøring av JavaScript for samtidig forskning
Fordeler
  • Dekker flere arbeidsmodi i én plattform
  • Minne hjelper med å redusere gjentatte instruksjoner
  • Erstatter 10+ separate verktøy med én plattform
  • Multi-agent orkestrering sparer tid og kontekstbytte
  • Dekker hele OWASP Agentisk Topp-10 på en realistisk måte
  • Docker-isolering forhindrer utilsiktet skade
  • Skrivebeskyttet ved konstruksjon forhindrer utilsiktede skriv
  • Bevisbasert verifisering kryssjekker hvert funn
Ulemper
  • Eksakte prisdetaljer vises ikke på startsiden
  • Avanserte funksjoner kan kreve innlogging eller bruk av skrivebordsappen
  • Gratisnivået er begrenset til 5 000 kreditter per måned
  • Kan ha en læringskurve for komplekse arbeidsflyter
  • Krever Docker og teknisk oppsett
  • Ikke til produksjonsbruk; kun for labmiljøer
  • Krever en LLM API-nøkkel, medfører tokenkostnader
  • Begrenset til skrivebeskyttede operasjoner, kan ikke utbedre
Passer best for
  • Fagfolk som vil ha en AI-produktivitetassistent
  • Team som automatiserer gjentakende arbeidsflyter
  • Markedsføringsteam
  • Innholdsskapere
  • Sikkerhetsforskere med fokus på AI-agent sårbarheter
  • Utviklere som bygger MCP-baserte applikasjoner
  • Sikkerhetsingeniører
  • DevOps-team

Slik bruker du MiniMax Agent?

  1. 1Logg inn eller last ned skrivebordsappen.
  2. 2Start en ny oppgave eller velg en ferdighet med /.
  3. 3Velg ønsket modus, for eksempel dokument, nettsted, bildegenerering eller regneark.
  4. 4Samarbeid med agenten og juster resultatet ved behov.
  5. 5Bruk minne og lagrede ferdigheter for gjentatte arbeidsflyter.

MiniMax Agent Viktige funksjoner

  • AI-agentbasert oppgaveassistanse
  • Vedvarende minne for brukervaner og kontekst
  • Ferdigheter som utvikler seg og blir bedre med bruk
  • Støtte for dokumenter, nettsteder, bilder og regneark
  • Funksjoner for samarbeid mellom flere agenter
  • Tilgang via skrivebordsapp
  • Samlet fakturering med token-plan

MiniMax Agent Bruksområder

  • Automatisere gjentakende kontoroppgaver
  • Utarbeide og organisere dokumenter
  • Opprette og analysere regnearkinnhold
  • Generere eller redigere bilder til arbeid
  • Håndtere produktivitetsoppgaver knyttet til nettsteder
  • Bygge egendefinerte agent-arbeidsflyter
  • Hjelpe med daglig personlig eller profesjonell produktivitet

MiniMax Agent Priser og gratiskreditter

MiniMax Agent bruker prismodellen Betalt.

See Plan and Pricing

Varies

Prisinformasjon er tilgjengelig på siden for plan og priser; nettstedet viser til samlet fakturering og en token-plan.

MiniMax Agent Fordeler og ulemper

Fordeler

  • Dekker flere arbeidsmodi i én plattform
  • Minne hjelper med å redusere gjentatte instruksjoner
  • Støtter agentteam og automasjon
  • Skrivebordsapp tilgjengelig for raskere tilgang

Ulemper

  • Eksakte prisdetaljer vises ikke på startsiden
  • Avanserte funksjoner kan kreve innlogging eller bruk av skrivebordsappen
  • Funksjonssettet kan være bredere enn nødvendig for enkle oppgaver

Hva passer MiniMax Agent best til?

  • Fagfolk som vil ha en AI-produktivitetassistent
  • Team som automatiserer gjentakende arbeidsflyter
  • Brukere som trenger støtte for dokumenter, regneark og bilder
  • Personer som ønsker en minnebasert AI-agent

Vanlige spørsmål om MiniMax Agent

Gratis alternativer til MiniMax Agent

Definable AI logo

Multi-agent arbeidsflytplattform som bygger og kjører arbeidsflyter fra enkle engelske beskrivelser, og integrerer 1000+ apper og 50+ AI-modeller.

Gratis
100X.Bot logo

Automatiser repeterende nettleseroppgaver ved å ta opp skjermhandlinger eller beskrive med chat, og gjør dem om til gjenbrukbare arbeidsflyter, smarte tabeller og tilpassede apper.

Gratis
SureWire logo

SureWire er en spesialisert QA-plattform som stresstester AI-agenter for sikkerhet, pålitelighet og samsvar ved hjelp av spesialbygde testagenter.

Gratis
Notte logo

Nettleserinfrastrukturplattform for AI-agenter som kjører på internett med høy hastighet, med skynettleserøkter, agenter og serverløse funksjoner.

Gratis
Manifest logo

Manifest konverterer enhver URL til et strukturert JSON-kart over hva AI-agenter kan interagere med på en side—knapper, skjemaer, inndatafelt og obligatoriske felt.

Gratis
Agentcard logo

Agentcard tilbyr agentvennlig kortutstedelse og betalingsinfrastruktur for AI-agenter, med 5-minutters oppsett og autonome kjøp.

Gratis
YAGNI logo

Administrer AI-agentteam som menneskelige team med ansvarsområder, tall, forpliktelser og godkjenninger på tvers av dine forretningsverktøy.

Gratis
Oodle AI logo

Oodle AI tilbyr agentobservabilitet med rask sporing av spor, lagring basert på S3 og ferdige innsikter for å oppdage stille feil i AI-agenter.

Gratis

Beste AI-alternativer til MiniMax Agent

Definable AI logo

Multi-agent arbeidsflytplattform som bygger og kjører arbeidsflyter fra enkle engelske beskrivelser, og integrerer 1000+ apper og 50+ AI-modeller.

Gratis
mcploitable logo

En samling av bevisst sårbare MCP-servere for trening i agentisk sikkerhet, kartlagt til OWASP Topp 10 for Agentiske Applikasjoner.

Cynative logo

Åpen kildekode AI-verktøy for dyp infrastrukturforskning, som kjører avanserte modeller på tvers av kode, sky og kjøretid for å levere verifiserte svar.

agent-manager logo

Terminalgrensesnitt for å administrere AI-kodingsagentsesjoner (Claude Code, OpenCode, Codex, Grok Build) i tmux med sanntidsstatus, gruppetre og diff-gjennomgang.

hotcell logo

Selvhostbar sandkasse-SDK for AI-agenter som gir isolerte miljøer med nøkkelhåndtering og utgangskontroll på din egen maskinvare.

Silo logo

Åpen kildekode-skrivebordsapp for å administrere flere prosjektarbeidsområder samtidig, med terminaler og AI-kodeagenter som kjører på tvers av prosjekter med umiddelbar bytting.

Annotate logo

En macOS-menylinje-app som gir AI-agenter evnen til å tegne direkte på skjermen via MCP.

Relay Studio logo

En skrivebordsapp som omdanner AI-kodeagenter til en visuell Kanban-byggesyklus for funksjonsutvikling med menneskelig gjennomgang.