AI Bildeoppskalering

Upscale.media

Upscale.media er en gratis AI-bildeskaler som forstørrer bilder opptil 8x samtidig som den hjelper med å bevare klarhet og detaljer.

Upscale.media logo

Upscale.media

Besøk nettsiden

Hva er Upscale.media?

Upscale.media er en nettbasert AI-bildeskaler som er utviklet for å forstørre bilder med lav oppløsning samtidig som den forbedrer klarhet, skarphet og synlige detaljer. Den støtter vanlige bildeformater og er laget for rask oppskalering i nettleseren uten installasjon av programvare.

Upscale.media vs Lignende Verktøy

PrismodellGratisBetaltGratisGratis, Freemium, Gratis prøve, Betalt
Gratis kreditter
Viktige funksjoner
  • AI-oppskalering opptil 8x
  • Støydemping og skarpere detaljer
  • Nettleserbasert arbeidsflyt
  • AI-bildegenerering
  • AI-videogenerering
  • Bilde-til-video-oppretting
  • Bildeforbedring med støyreduksjon og skarpgjøring
  • AI-fotorestaurering for gamle, falmede eller skadede bilder
  • Oppskalering av bilder opptil 8K
  • Bilderedigering med forhåndsinnstillinger og avanserte kontroller
  • Videoredigeringsverktøy
  • AI Lab for promptbasert og AI-assistert redigering
Fordeler
  • Gratis å bruke
  • Opptil 8x oppskalering
  • Bredt utvalg av verktøy for bilder og видео
  • Støtter ansiktsbytte, oppskalering og lip sync
  • Dekker bilder, videoer og PDF-er i én plattform
  • Arbeidsflyt med ett klikk er enkel for brukere uten teknisk bakgrunn
  • Sterk alt-i-ett-fokus på fotografer
  • Inkluderer redigering, fellesskap, portefølje og forretningsverktøy
Ulemper
  • Fokuserer hovedsakelig på oppskalering av bilder
  • Ingen detaljerte avanserte redigeringsverktøy beskrevet
  • Eksakt pris vises ikke på hjemmesiden
  • Noen verktøy krever registrering før bruk
  • Offentlige prisdetaljer var ikke synlige i innholdet som ble gitt
  • Funksjonsdybden kan variere etter filtype og bruksområde
  • Best egnet for fotografi snarere enn generell design
  • Noen avanserte funksjoner krever betalte planer
Passer best for
  • Fotografer
  • Designere
  • Innholdsskapere
  • Sosiale medier-ansvarlige
  • Skapere som trenger rask medieforbedring
  • E-handelsaktører som optimaliserer produktbilder
  • Fotografer
  • Videografer

Slik bruker du Upscale.media?

  1. 1Last opp bildet ditt i JPG, PNG, JPEG eller WEBP-format.
  2. 2Velg et forbedringsnivå som 2x, 4x eller 8x.
  3. 3La AI-en analysere og oppskalere bildet automatisk.
  4. 4Last ned det forbedrede resultatet i høy oppløsning.

Upscale.media Viktige funksjoner

  • AI-oppskalering opptil 8x
  • Støydemping og skarpere detaljer
  • Nettleserbasert arbeidsflyt
  • Støtter JPG, PNG, JPEG og WEBP
  • Rask bildeforbedring
  • Ingen installasjon av programvare nødvendig
  • Støtte for batchbehandling

Upscale.media Bruksområder

  • Forbedring av uskarpe personlige bilder
  • Forberedelse av produktbilder for eCommerce
  • Bedre bilder til eiendomsannonser
  • Oppskalering av kunst, anime eller illustrasjoner
  • Skape bilder med høyere oppløsning for trykk og sosiale medier
  • Gjenopprette eldre eller falmede bilder

Upscale.media Priser og gratiskreditter

Upscale.media bruker prismodellen Gratis.

Dette verktøyet er helt gratis

Free

$0

Gratis oppskalering av bilder på nett uten vannmerke og uten krav om registrering.

Upscale.media Fordeler og ulemper

Fordeler

  • Gratis å bruke
  • Opptil 8x oppskalering
  • Ingen programvare nødvendig
  • Ingen vannmerke nevnt
  • Fungerer i nettleseren

Ulemper

  • Fokuserer hovedsakelig på oppskalering av bilder
  • Ingen detaljerte avanserte redigeringsverktøy beskrevet
  • Ingen API eller skrivebordsapp nevnt

Hva passer Upscale.media best til?

  • Fotografer
  • Designere
  • eCommerce-selgere
  • Eiendomsmeglere
  • Skapere av innhold til sosiale medier
  • Alle som restaurerer gamle bilder

Vanlige spørsmål om Upscale.media

Gratis alternativer til Upscale.media

Clipdrop logo

Clipdrop er en AI-basert suite for bildeopprettelse og redigering som lar deg generere, forbedre og transformere visuelle elementer på sekunder.

Gratis
PhotoCat logo

PhotoCat er en AI-fotoeditor og organisatør for å retusjere, forbedre, gjenopprette og administrere bilder på nett og på mobil.

Gratis

Beste AI-alternativer til Upscale.media

VSCO logo

VSCO er en fotografiplattform for redigering, deling og administrasjon av kreativt arbeid med apper, fellesskapsfunksjoner og forretningsverktøy.

Magnific logo

Magnific er en AI-kreativplattform for å generere, redigere, oppskalere og administrere bilder, video, lyd, 3D og aksjeaktiva på ett sted.

Clipdrop logo

Clipdrop er en AI-basert suite for bildeopprettelse og redigering som lar deg generere, forbedre og transformere visuelle elementer på sekunder.

Gratis