Yapay Zeka Ajanı

AGNT Hub

AGNT Hub, günlük iş akışlarını otomatikleştiren, ajanlar dağıtan ve finansı güvenli, izole edilmiş bir bulut ortamında yöneten özel bir AI komuta merkezidir.

AGNT Hub logo

AGNT Hub

Siteyi aç

Nedir AGNT Hub?

AGNT Hub, AI ajanlarının kullanıcı verilerini ifşa etmeden günlük iş akışlarını otomatikleştirmesi, uygulamalarla entegre olması ve finansı yönetmesi için güvenli, izole edilmiş bir yürütme katmanı sağlayan bir platformdur.

AGNT Hub vs Benzer Araçlar

Fiyatlandırma ModeliÜcretsiz, FreemiumÜcretsiz, FreemiumÜcretsizÜcretsiz
Ücretsiz Krediler
Temel özellikler
  • Güvenli, izole edilmiş bulut ortamı
  • Birden çok AI ajanı dağıtma
  • Uygulama entegrasyonu için yetenek pazar yeri
  • Doğrulama ve kendi kendini onarma ile çoklu etmenli iş akışı
  • Etmen başına otomatik yönlendirilen 50'den fazla AI modeli
  • 1000'den fazla OAuth2 uygulama entegrasyonu
  • OWASP Ajanik İlk 10 güvenlik açığını kapsayan yedi kırılabilir kutu
  • Kademeli arızalar, insan-ajan güveni ve başıboş ajanlar için üç rehberli simülasyon
  • Güvenli yürütme için ağ izoleli Docker konteynerları
  • Bulut, Git ve Kubernetes genelinde koddan çalışma zamanına akıl yürütme
  • Eylem kapısı, her API çağrısında salt okunur politika uygular
  • Eşzamanlı araştırma için sandbox'ta JavaScript çalıştırma
Artılar
  • Güvenli ve izole edilmiş ortam
  • Kolay üç adımlı kurulum
  • 10'dan fazla ayrı aracı tek bir platformla değiştirir
  • Çoklu etmen orkestrasyonu zaman ve bağlam değiştirmeden tasarruf sağlar
  • OWASP Ajanik İlk 10'unu gerçekçi bir şekilde kapsar
  • Docker izolasyonu kazara hasarı önler
  • Yapısal olarak salt okunur, yanlışlıkla yazma işlemlerini önler
  • Kanıta dayalı doğrulama, her bulguyu çapraz kontrol eder
Eksiler
  • Ücretsiz katman sınırlı
  • Kendi LLM API anahtarını gerektirir
  • Ücretsiz katman ayda 5.000 kredi ile sınırlıdır
  • Karmaşık iş akışları için öğrenme eğrisi olabilir
  • Docker ve teknik kurulum gerektirir
  • Üretim kullanımı için değil; yalnızca laboratuvar ortamları için
  • LLM API anahtarı gerektirir, token maliyeti oluşur
  • Yalnızca salt okunur işlemlerle sınırlıdır, düzeltme yapamaz
Kimler için uygun
  • Günlük görevleri otomatikleştiren bireyler
  • İş akışlarını ve finansı yöneten işletmeler
  • Pazarlama ekipleri
  • İçerik oluşturucular
  • Yapay zeka ajan güvenlik açıklarına odaklanan güvenlik araştırmacıları
  • MCP tabanlı uygulamalar geliştiren geliştiriciler
  • Güvenlik mühendisleri
  • DevOps ekipleri

Nasıl kullanılır AGNT Hub?

  1. 1Sunucunuzu Talep Edin: Bir hesap oluşturun ve anında güvenli, izole edilmiş bir ortam elde edin.
  2. 2LLM'nizi Bağlayın: Ajanın beynini kontrol etmek için kendi tercih ettiğiniz API anahtarınızı getirin.
  3. 3Yetenekleri Yükleyin ve Çalıştırın: Gmail ve Notion gibi uygulamalar için yetenekler yüklemek üzere pazar yerine göz atın, ardından sohbet yoluyla görevleri devredin.

AGNT Hub Temel özellikler

  • Güvenli, izole edilmiş bulut ortamı
  • Birden çok AI ajanı dağıtma
  • Uygulama entegrasyonu için yetenek pazar yeri
  • Sanal kart ve bütçeleme ile finansal katman
  • Otomatik abonelik yönetimi
  • Birleşik bakiye panosu

AGNT Hub Kullanım senaryoları

  • E-posta yönetimini otomatikleştirme
  • Veri raporları oluşturma
  • Giderleri takip etme ve yönetme
  • Kullanılmayan abonelikleri iptal etme
  • Yinelenen iş akışlarını otomatikleştirme

AGNT Hub Fiyatlar ve ücretsiz krediler

AGNT Hub, Ücretsiz, Freemium modeliyle çalışır.

Ücretsiz Plan

Free

$0/mo

1 ajan yuvası, 10 bilgi işlem saati, 2 GB depolama, tüm yeteneklere erişim, topluluk desteği

Ücretli Planlar

Pro

$19/mo

5 ajan yuvasına kadar, 100 bilgi işlem saati, 10 GB depolama, öncelikli bölge, 48 saat e-posta desteği

Power

$79/mo

25 ajan yuvasına kadar, 500 bilgi işlem saati, 50 GB depolama, özel çıkış izin listesi, 24 saat destek

Enterprise

Custom

Sınırsız ajan, makul kullanımda bilgi işlem, özel depolama, SSO, denetim dışa aktarımları, 4 saat yanıtlı özel Slack

Free

$0/mo

1 ajan yuvası, 10 bilgi işlem saati, 2 GB depolama, tüm yeteneklere erişim, topluluk desteği

Pro

$19/mo

5 ajan yuvasına kadar, 100 bilgi işlem saati, 10 GB depolama, öncelikli bölge, 48 saat e-posta desteği

Power

$79/mo

25 ajan yuvasına kadar, 500 bilgi işlem saati, 50 GB depolama, özel çıkış izin listesi, 24 saat destek

Enterprise

Custom

Sınırsız ajan, makul kullanımda bilgi işlem, özel depolama, SSO, denetim dışa aktarımları, 4 saat yanıtlı özel Slack

AGNT Hub Artılar ve eksiler

Artılar

  • Güvenli ve izole edilmiş ortam
  • Kolay üç adımlı kurulum
  • Geniş yetenek entegrasyon yelpazesi
  • Dahili finansal yönetim araçları

Eksiler

  • Ücretsiz katman sınırlı
  • Kendi LLM API anahtarını gerektirir
  • Platform nispeten yeni

AGNT Hub en çok ne için uygundur?

  • Günlük görevleri otomatikleştiren bireyler
  • İş akışlarını ve finansı yöneten işletmeler
  • AI ajanları dağıtan geliştiriciler

AGNT Hub hakkında SSS

AGNT Hub için ücretsiz alternatifler

Definable AI logo

Çoklu etmenli iş akışı platformu, düz İngilizce komutlardan iş akışları oluşturup çalıştırır, 1000'den fazla uygulama ve 50'den fazla AI modelini entegre eder.

Ücretsiz
100X.Bot logo

Tarayıcıdaki tekrarlayan görevleri, ekran eylemlerini kaydederek veya sohbet ile tarif ederek otomatikleştirin; bunları yeniden kullanılabilir iş akışlarına, akıllı tablolara ve özel uygulamalara dönüştürün.

Ücretsiz
SureWire logo

SureWire, özel olarak oluşturulmuş test aracıları kullanarak yapay zeka aracılarını güvenlik, güvenilirlik ve uyumluluk açısından stres testine tabi tutan uzmanlaşmış bir QA platformudur.

Ücretsiz
Notte logo

Yapay zeka ajanlarının internet üzerinde hızlı çalışması için bulut tarayıcı oturumları, ajanlar ve sunucusuz işlevler sunan tarayıcı altyapı platformu.

Ücretsiz
Manifest logo

Manifest, herhangi bir URL'yi, AI ajanlarının bir sayfada etkileşime girebileceği öğelerin (düğmeler, formlar, giriş alanları ve zorunlu alanlar) yapılandırılmış bir JSON haritasına dönüştürür.

Ücretsiz
Agentcard logo

Agentcard, yapay zeka ajanları için ajan dostu kart çıkarma ve ödeme altyapısı sağlar, 5 dakikada kurulum ve otonom satın almalar sunar.

Ücretsiz
YAGNI logo

AI ajan ekiplerini, sorumluluklar, sayılar, taahhütler ve onaylarla iş araçlarınız genelinde insan ekipleri gibi yönetin.

Ücretsiz
Oodle AI logo

Oodle AI, hızlı iz arama, S3 tabanlı depolama ve yapay zeka ajanlarında sessiz hataları tespit etmek için hazır içgörüler sunan ajan gözlemlenebilirliği sağlar.

Ücretsiz

AGNT Hub için en iyi AI alternatifleri

Definable AI logo

Çoklu etmenli iş akışı platformu, düz İngilizce komutlardan iş akışları oluşturup çalıştırır, 1000'den fazla uygulama ve 50'den fazla AI modelini entegre eder.

Ücretsiz
mcploitable logo

Agentik güvenlik eğitimi için kasıtlı olarak savunmasız MCP sunucuları koleksiyonu, OWASP Agentik Uygulamalar İlk 10'una göre eşleştirilmiştir.

Cynative logo

Açık kaynaklı, derin altyapı araştırması için AI aracı; kod, bulut ve çalışma zamanı boyunca öncü modelleri çalıştırarak doğrulanmış yanıtlar sunar.

agent-manager logo

AI kodlama aracı oturumlarını (Claude Code, OpenCode, Codex, Grok Build) tmux içinde canlı durum, grup ağacı ve fark incelemesi ile yönetmek için terminal kullanıcı arayüzü.

hotcell logo

Kendi donanımınızda anahtar yönetimi ve çıkış kontrolü sağlayan, yapay zeka ajanları için kendi barındırılabilir izole ortamlar sunan bir sandbox SDK'sı.

Silo logo

Birden fazla proje çalışma alanını aynı anda yönetmek, terminalleri ve AI kodlama aracılarını projeler arasında anında geçişle çalışır durumda tutmak için açık kaynaklı bir masaüstü uygulaması.

Annotate logo

Yapay zeka ajanlarına MCP üzerinden doğrudan ekranınıza çizim yapma yeteneği veren bir macOS menü çubuğu uygulaması.

Relay Studio logo

AI kodlama ajanlarını, insan incelemesiyle özellik geliştirme için görsel bir Kanban yapı döngüsüne dönüştüren bir masaüstü uygulaması.